داستان ما

برترین تیم دانشگاهی کشور

در سال 1400 تیمی دانشگاهی متشکل از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی دانشجویان MBA دانشگاه تهران و یک تیم خبره مهندسی IT از 5 دانشگاه بزرگ کشور با همکاری هم اقدام به ساخت پلتفرمی صد در صد بومی جهت تجاری سازی ربات های معامله گر خودکار و ربات های دستیار ترید برای بازار های رمز ارز و فارکس نمودند. این تیم پس از تحقیق با روش علمی موفق به ساخت بستری جهت ارائه خدمات معامله گری تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به تمام هموطنان علاقه مند به این حوزه کرد.

معامله گر حرفه‌ای نیاز به ابزارهای حرفه‌ای دارد

ترکیب دانش عمیق و آکادمیک علم اقتصاد و مالی کمی به همراه برنامه نویسان خبره این حوزه منجر به ساخت ابزار هایی بسیار قدرتمند جهت تسهیل فرآیند معامله گری با دقتی قابل قبول کرده است، معامله گران حرفه ای همواره نیاز به ابزار های حرفه ای دارند.

بیش از 430 الگوریتم معامله گری

تا امروز بیش از 430 الگوریتم جهت معامله تمام اتوماتیک و دستیار هایی دیجیتال جهت معاملات نیمه اتوماتیک به بازار عرضه کرده ایم که بخش از آن‌ها در بخش فروشگاه سایت با تمامی توضیحات قابل مشاهده است

ربات های دستیار ترید

ربات های دستیار در قالب اسکریپتی خصوصی در بستر Trading View به معامله گران عزیز ارائه میشود، این دستیار ها با محاسبه دقیق و در لحظه چندین متغییر،‌ از مشهور ترین اندیکاتور ها و شاخص های مالی به شما در معامله‌ای بهتر کمک خواهند کرد.

ربات های معامله‌گر نیمه اتوماتیک

ربات های دستیار در قالب اسکریپتی خصوصی در بستر Trading View به معامله گران عزیز ارائه میشود، این دستیار ها نقاط ورود ، حد سود و حد ضرر پیشنهادی را با انجام محاسبات به صورت بر خط و در لحظه به معامله گر اعلام میکنند.

ربات های معامله‌گر تمام اتوماتیک

نسخه تمام اتوماتیک این ربات ها با قابلیت پیگیری همزمان تا 1200 معامله بر روی جفت ارز های جداگانه 24 ساعته در حال مانیتور بازار می‌باشند و با دقتی مثال زدنی و به دور از استرس و اشتباهات معمول معامله گران که به علت خستگی یا غلبه احساسات اتفاق میفتد به معامله گری می‌پردازند، این ربات ها به همراه گزارش‌دهی روزانه و ماهانه و با قابلیت تخمین سود با توجه به عملکرد گذشته هم اکنون در وبسایت www.trading-robot.ir در دسترس شما می‌باشند.